Urodziny i wydarzenia - Domowa Świetlica
509 566 721 | kontakt@domowaswietlica.com

Organizujemy Urodziny !

Urodziny Podstawowe

Urodziny można zorganizować w sali przeznaczonej dla dzieci, pod opieką profesjonalnego animatora.

Czas urodzin to 2 godziny – z możliwością skrócenia bądź wydłużenia czasu zabawy.

 

W podstawowym pakiecie urodzin znajduje się:

– animacje z chustą Klanza 
– animacje z tunelem animacyjnym
– zabawy ruchowo-integracyjne
– zabawy muzyczne oraz tańce integracyjne
– krótka praca plastyczna – GIGA kartka dla jubilata, szaleństwo rolkowe, zwierzaki z płyt CD, kolorowe zakładki, pióropusze, gniotki balonowe, tworzenie gry memory przez gości

Urodziny TEMATYCZNE

naukowiec

SZALONY NAUKOWIEC
– zapraszamy do laboratorium szalonego naukowca amatora, który wprowadzi uczestników w tajemniczy świat nietypowych doświadczeń. Nietypowych, gdyż do ich przeprowadzenia użyjemy produktów dostępnych w każdym domu. Nie zabraknie także zabaw ruchowo-muzycznych, wszak nie samą nauką żyje człowiek. Przeprowadzane eksperymenty są bezpieczne dla dzieci. W doświadczeniach są stosowane substancje z działu chemii spożywczej.

kreatywnie

KREATYWNA PRACOWNIA
– urodziny adresowane są dla wszystkich tych, którzy lubią zajęcia manualne.

W kreatywnej pracowni można stworzyć:
– butelki kolorową solą malowane
– mydełka
– cuda z rolek
– gniotki

domowa swietlica Disco

W RYTMIE DISCO

– dynamiczne urodziny z elementami tańca i dużą ilością muzyki. Nie zabraknie uwielbianych przez wszystkich zabaw i konkursów prowadzonych przez animatora. Na zakończenie dzieci będą mogły zaprezentować własny układ choreograficzny do ulubionej piosenki.

Pizama party domowa swietlica

PIŻAMA PARTY

– urodziny w stylu amerykańskim. Dzieci przynoszą własne piżamy, by lepiej móc bawić się na przyjęciu. W czasie urodzinowej imprezki odbywają się konkursy i zabawy przy muzyce.

sport

SPORTOWE

– urodziny dla dzieci, które lubią ruch. W czasie przyjęcia dzieci na pewno nie będą się nudzić, tylko aktywnie spędzą czas dzięki licznym grom i zabawom. Dla prawdziwych miłośników sportu czeka mini konkurs wiedzy.

inne

INNE 

–  Jeśli scenariusz nie odpowiada Twoim oczekiwaniom, możemy stworzyć go indywidualnie dla potrzeb jubilata, zgodnie z jego zainteresowaniami, ulubioną postacią z bajki lub filmu.

Proponujemy zamówienie zawodowego fotografa, który udokumentuje wszystkie radosne chwile podczas Urodzin. Wspaniała pamiątka na całe życie.
Fotograf z wieloletnim doświadczeniem zadba o to z największym zaangażowaniem.

Reportaż z Urodzin to min 50 zdjęć na płycie CD. Cena 140 zł.

Cena za zorganizowanie urodzin wynosi 450 zł.

W koszt wliczone są: wynajęcie sali, 2 godzinna animacja pod opieką profesjonalnego animatora, materiały i rekwizyty wykorzystywane w czasie animacji, zastawa urodzinowa, napoje – woda, soki, słodki poczęstunek.


DODATKOWO możemy zaproponować:

– mega bańki mydlane 
– balonowe cuda 
– malowanie twarzy 
– zamykanie w bańkach mydlanych

Urodziny Literackie 

Urodziny literackie

Kreatywne Urodziny literackie podczas których każde dziecko tworzy własną książeczkę opartą na bajce „O Dzielnym Robaczku”. Bajka ta opowiada o przyjaźni i współpracy. W czasie spotkania dzieci przygotowują okładkę, ilustracje i zakończenie bajki. Dodatkowo dowiadują się jak powstaje książka i zgadują tytuły bajek na podstawie scenek. Warsztaty prowadzi Monika Jędrzejewska-Wiergiles, właścicielka Wydawnictwa Sofijka i organizatorka projektu Książka charytatywna dla dzieci „Gwiezdne marzenia”.
Urodziny literackie przeznaczone są dla dzieci od 5 do 12 lat.

Czas trwania warsztatów urodzinowych to 90 min, 30 min czas na zjedzenie tortu i swobodne rozmowy. W cenę wliczone jest wynajęcie sali, soki, napoje, zastawa stołowa i słodki poczęstunek. Cena 500 zł.

Urodziny Fotograficzne

Urodziny fotograficzne to połączenie sesji fotograficznej oraz warsztatów fotografowania dla dzieci w wieku 8-15 lat. W trakcie przyjęcia urodzinowego zaproszeni goście oraz solenizantka/solenizant uczą się podstaw kompozycji, sposobów jak wykonywać zdjęcia i co zrobić, żeby dobrze wyglądać na zdjęciach. Po warsztatach wykonujemy krótka sesję bohaterowi dnia oraz zaproszonym gościom.

Zajęcia prowadzi Łucja Marcinkowska – doświadczony fotograf rodzinny i dziecięcy.

Opcje cenowe:

– czas trwania atrakcji – 2 godziny – 1 godzina warsztatów i 1 godzina sesji. Koszt 650 zł (do 10 osób, każda kolejna osoba 60 zł) – w cenie warsztaty oraz sesja, z której każdy uczestnik otrzyma zdjęcie portretowe, a solenizant/ka 5 ujęć portretowych oraz ujęcia grupowe. Każde zdjęcie poddane jest profesjonalnej obróbce graficznej i zostanie dostarczone w formie elektronicznej oraz w formie wydruków 15×23 cm.

– czas trwania atrakcji – 2 godziny – 1 godzina warsztatów i 1 godzina sesji. Koszt 500 zł – w cenie warsztaty oraz sesja, podczas której każdy uczestnik będzie miał wykonane zdjęcie portretowe, a solenizant/ka 5 ujęć portretowych oraz ujęcia grupowe. Zdjęcia można wybierać po urodzinach z udostępnionej galerii, a każdy z uczestników może zakupić dowolną ilość ujęć w cenie 15 zł/ujęcie. Każde zdjęcie poddane jest profesjonalnej obróbce graficznej i zostanie dostarczone w formie elektronicznej oraz w formie wydruków 15×23 cm.

 

Zdjęcia w formie elektronicznej zostaną przesłane na podanego maila, natomiast wydruki będą do odebrania w miejscu organizacji urodzin w terminie 4 tygodni od urodzin.

To Top