O Nas - Domowa Świetlica
509 566 721 | kontakt@domowaswietlica.com

Anna Appelbaum

Jestem żoną Pawła, mamą dwóch cudownych synów Adama i Michała. Mam kilkunastoletnie doświadczenie w pracy w dużej korporacji, ukończone studia z zakresu zarządzania i marketingu. Uwielbiam podróże, żagle, szanty, narty, góry i wszelką naturę.

Cieszę się, że udało mi się stworzyć miejsce, gdzie dzieci mogą odpocząć po szkole, odrobić lekcje, uczyć się języków obcych na dobrym poziomie i korzystać z ciekawych warsztatów. Maluchy mogą przełamywać swe pierwsze bariery i rozwijać się w bardzo szybkim tempie. Urodziny w Domowej Świetlicy są kreatywne, a dzieci zabierają swe piękne prace do domu. Dzieci stają się bardziej otwarte na świat i zadowolone z siebie.

Cieszę się również z tego, że udało mi się zebrać zespół wspaniałych lektorek i specjalistek prowadzących warsztaty, dzięki czemu dzieci mają zajęcia na najwyższym poziomie. Ludzie są dla mnie zawsze najważniejsi, dlatego jest mi bardzo miło, że otaczam się wartościowymi osobami.

Dziękuję za wsparcie najbliższych i tych wszystkich którzy mi kibicują.

Joanna Czermak

Jestem lektorką języka angielskiego, lubię podróże i  pracę z dziećmi.

Nasze lekcje zapewniają dzieciom uczącym się języka angielskiego indywidualne wsparcie nauczyciela, dobrą zabawę oraz przyjazną atmosferę! Dostosowujemy materiał do umiejętności i poziomu rozwojowego uczniów. Łatwość uczenia się języka jest sprawą bardzo indywidualną, dlatego wykorzystujemy techniki wywodzące się z różnych metod i przez to staramy się jak najlepiej przystosować problemów oraz potrzeb kursantów. Dzieci już od pierwszych zajęć uczą się poprzez rozmaite gry i zabawy ruchowe .Nauka odbywa się również, poprzez działanie (Learing by doing). Dokładamy wszelkich starań, aby język angielski stał się dla naszych podopiecznych łatwy i przyjemny.

Na zajęciach korzystamy z różnych pomocy dydaktycznych: słowniczków obrazkowych, czasopism, gier edukacyjnych (planszowych, komputerowych), kart obrazkowych, płyt CD/CD-ROM (rymowanki, piosenki), krótkich filmików, bajek oraz rekwizytów (owoce, przedmioty szkolne etc.)

Katarzyna Skomra

Laboratorium Juniora

Biotechnolożka z zawodu, chemik z powołania i pedagog z czystej przyjemności przekazywania wiedzy innym.

Ukończyłam studia na Politechnice Warszawskiej i trudną, wyczerpującą oraz bardzo czasochłonną pracę w zawodzie przerwały mi narodziny córki… Macierzyństwo sprawiło, że przewartościowałam swój świat i jednocześnie odkryłam, jak wspaniale jest ciekawością i wiedzą o świecie dzielić się z innymi. Z własnej inicjatywy i własnego pomysłu stworzyłam „Laboratorium juniora”, dzięki któremu mogę nowoodkryty cel realizować.

Dzieciom pomogę zrozumieć świat i mocno pogłębić wiedzę o chemii, biologii, fizyce, inżynierii czy ekologii. To zbyt poważnie brzmi – wcale nie! Ja uwielbiam wskazywać drogę, jak z naukami ścisłymi można się od najmłodszych lat pięknie zaprzyjaźnić. Ta przyjaźń zaowocuje w przyszłości!

Na prowadzone przeze mnie zajęciach królują eksperymenty. Wychodzę z założenia, że iż każdy uczestnik zapamiętuje 20% z tego co widzi, 30% z tego co słyszy i aż 90% z tego, co zrobi sam.

Anna Kaczmarek

Przygodę z uczeniem angielskiego zaczęłam już dawno, czyli na studiach. Od tamtej pory prowadziłam zajęcia z osobami w różnym wieku, największą jednak radość sprawia mi uczenie dzieci. Lubię przebywać w ich towarzystwie, brać przykład z ich entuzjazmu, nieskrępowanej wyobraźni i po prostu dobrze się z nimi bawić.

Na zajęciach stawiam na ruch, zabawę i jak najwięcej mówienia – tak, by dla dzieci odezwanie się po angielsku stało się czymś naturalnym.

Prowadzę firmę Fit-press, gdzie zajmuję się tłumaczeniami i korektą tekstów. Prywatnie jestem mamą trzech chłopców – Kuby, Antosia i Jasia, którzy stale dostarczają mi inspiracji do kolejnych przygód i zabaw.

Zapraszam na angielski!

Agnieszka Choromańska

Jestem mamą dwójki dzieci i tak jak Wy staram się dać moim dzieciom wszystko co najlepsze, aby w przyszłości mogło rozwinąć skrzydła i zdobywać świat. Na zajęciach wprowadzam różnorodne formy stymulacji rozwoju dzieci poprzez radosną zabawę, ruch, muzykę, elementy sensoplastyki. Jest to program autorski, który zawsze dopasowuję do tempa pracy grupy i każdego dziecka.Praca z dziećmi stanowi moją pasję więc nieustająco poszukuje inspiracji i stale poszerzam swoją wiedzę. Jestem trenerem dziecięcych kompetencji społecznych, instruktorem zajęć ruchu rozwijającego W. Sherborne, instruktorem masażu dla niemowląt i dzieci metodą Shantala.

Magda Leśnik

Witam serdecznie! Nazywam się Magda Leśnik. Z wykształcenia jestem metodykiem języka niemieckiego. Obecnie pracuję w szkole podstawowej jako nauczycielka języka niemieckiego, prowadzę również zajęcia dla dzieci
4-6 letnich w przedszkolu. Moja przygoda z niemieckim rozpoczęła się w liceum. Od samego początku bardzo spodobał mi się język Goethego. Po studiach postanowiłam wyjechać na roczny staż do Stuttgartu, gdzie po raz pierwszy miałam kontakt z „żywym” niemieckim. Pobyt umożliwił mi nie tylko przełamanie barier komunikacyjnych, związanych z porozumiewaniem się w języku obcym, ale również zdobycie wiedzy na temat życia, obyczajów i kultury Niemiec. Uwielbiam pracę z dziećmi i młodzieżą, daje mi ona dużo radości i satysfakcji.

Katarzyna Dąbrowska, Urszula Zawisza-Gerlach, Gabriela Janusz

Jesteśmy zespołem zajmującym się szeroko rozumianym rękodziełem.
Projektujemy i wykonujemy biżuterię artystyczną, szyjemy torby wg własnych projektów. Robimy mydła naturalne i świece z wosku pszczelego. „Projekty z naszych głów, stworzone naszymi rękami”.
Chciałybyśmy podzielić się naszymi umiejętnościami i pomysłami z Wami.

Zapraszamy chętnych na warsztaty rękodzieła.

Nasze zajęcia prowadzone są przez : Urszulę Zawisza-Gerlach oraz Katarzynę Dąbrowską. Sekcją „DIY Experiments” zajmuje się doświadczony przyrodnik – Gabriela Janusz.

Adelina Kurnik

Jestem fizjoterapeutką, animatorką zajęć dla dzieci i mamą.

Ukończyłam studia na Warszawskim Uniwersytecie Medycznym. Wiedzę o
fizjoterapii dziecięcej zawdzięczam też licznym kursom. Pracuję
m.in. metodami: PNF, Ndt Bobath, Masaż z elementami technik tkanek
miękkich, Kinesiology taping.

Udzielam konsultacji fizoterapeutycznych, a prowadzona przeze mnie
rehabilitacja całościowo i indywidualnie obejmuje każde dziecko. Mam
doświadczenie w pracy zarówno z maluszkami jak i z młodzieżą.

Moja praca to również moje hobby.

Prowadzone przeze mnie zajęcia to połączenie gimnastyki korekcyjnej z
edukacją i kształtowaniem potrzeby zdrowego stylu życia. Uczę dzieci
jak ważny jest ruch, co nam zapewnia poprawna postawa, jak poczuć i
zrozumieć swoje ciało. Staram się, aby korektywa przestała być
kojarzona z nieciekawymi, monotonnymi zajęciami. Zależy mi, aby
oprócz poprawy sprawności, dzieciaki z zajęć wynosiły również
radość z ruchu.

Monika Jędrzejewska-Wiergiles

Uwielbiam się śmiać, czytać i „łapać” każdą chwilę mojego życia. Tworzenie i działanie jest tym, bez czego nie potrafię żyć. Kocham dzieci i książki i dlatego założyłam wydawnictwo dla dzieci Sofijka. Wydaję książki wspierające naukę czytania dzieci w wieku 5-8 lat i prowadzę warsztaty edukacyjno-literackie w szkołach i przedszkolach. Działalność społeczna jest ważna w moim życiu, dlatego jestem wolontariuszką Fundacji Onkolandia i wydałam Książkę charytatywną dla dzieci Gwiezdne marzenia, która powstała z myślą o dzieciach przebywających w szpitalach i domach dziecka.

Prowadzę też szkolenia z wyznaczania i osiągania celów oraz zarządzania sobą w czasie.

Opinie klientów 

Ola Antoszczyk Grot

„Serdeczne podziękowania dla cudownej Pani Ani za wspaniałe półkolonie 🙂 Codziennie ciekawe warsztaty plastyczne, spacery i zabawy na świeżym powietrzu oraz przyjazna, ciepła atmosfera 🙂 Polecamy innym i pozostajemy w kontakcie 🙂 Do zobaczenia 🙂 Ola Grot”

Weronika Zaluga

„Super świetlica, kreatywne zajęcia. Sympatyczna, otwarta i miła p. Ania. Gorąco polecam również półkolonie, codziennie coś się dzieje, dzieci zadowolone. Będziemy tu zaglądać 🙂

„Miejsce wspaniałe, kreatywne. Bardzo dużo się dzieje a dzieci to uwielbiają. Jesteśmy bardzo zadowoleni i na pewno jeszcze skorzystamy. Piotr Łuszczyński tata Oli (8) i Stasia (6). Dziękujemy za profesjonalną opiekę. „

„Pani Aniu – było rewelacyjnie! Kuba i William spędzili u Pani rewelacyjny tydzień! Polecamy wszystkim zapracowanym Rodzicom!!! ”  Agata Szczygielska

Bardzo fajne miejsce z ciekawymi propozycjami i różnorodnością zajęć:)

Polecam:) Monika mama dwójki dzieci

Agnieszka Grynik zrecenzowała

” Najlepsze półkolonie !!! ” to opinia zarówno dziecka jak i nas rodziców.
Przemiła domowa atmosfera oraz mnóstwo ciekawych zajęć. Dziękujemy za dobrze wykorzystany czas. Powrócimy do świetlicy w roku szkolnym.

Minh Nguyet Pham-Osiecka zrecenzowała

„Bardzo dziękujemy Pani Ani za świetnie zorganizowane półkolonie. Dzieciaki mega zadowolone. Domowe obiady, aktywne spędzania czasu (spacery po lesie, gry i zabawy na boisku, wyprawa na basen i nad stawem Walczewskiego), sporo kreatywnych zajęć. Zdecydowanie polecamy :)”

Katarzyna Spoczyńska zrecenzowała

„Serdecznie dziękujemy za dwutygodniowe półkolonie. Mnóstwo ciekawych zajęć, spacery na powietrzu, wyjazd do kina, na basen, na kąpielisko. Codziennie coś innego, do tego smaczne, domowe obiady. Gorąco polecamy!!!”

Sz Daria zrecenzowała

„Bardzo ciekawe miejsce i godne polecenia, super warsztaty!”

Magdalena Pohrybieniuk zrecenzowała

‚Bardzo kreatywne miejsce i dające poczucie spokoju dla rodzica. Półkolonie zorganizowane bardzo fajnie, dzieci zachwycone i chcą więcej.”

To Top