Mama i Ja – Domowa Świetlica
509 566 721 | kontakt@domowaswietlica.com

Wspólne gry i zabawy

Podczas zajęć to właśnie obecność rodzica sprawia, że dziecko czuje się bezpiecznie i chętnie podejmuje zabawę. Rodzic jest dla nich przewodnikiem w poznawaniu świata więc wspólnie spędzony czas procentuje wzmocnieniem więzi i mnóstwem radości. Pierwsze lata życia są najważniejszym momentem dla rozwoju Twojego dziecka, które w sposób naturalny przyswajają wiedzę i nabywa coraz to nowych umiejętności.

W kameralnej grupie stworzymy okazję do zabawy rozbudzającej zmysły
i wyobraźnię. Grając na prostych instrumentach poznamy świat dźwięków. Muzyka jest ważnym elementem zabawy ponieważ posiada walory edukacyjne. Podczas zajęć dostarczamy dzieciom bodźców słuchowych, wzrokowych, dotykowych, które w połączeniu wpływają na zwielokrotniony odbiór muzyki, pozwalają odczuwać rytm na własnym ciele, a piosenka to znakomita forma umuzykalniania. Dzieci bawiąc się doskonalą koordynację ruchową, kształcą uwagę i pamięć, uczą się wyrażać emocje. Wesołe zabawy paluszkowe i masażyki wprowadzane na zajęciach przyczynią się do wzbogacenia słownictwa, poprawią sprawność manualną, a ich zaletę stanowi to, że można je powtarzać zawsze i wszędzie, gdy przyjdzie nam na to ochota.

Czas na relaks i pogaduchy

kawa

Zajęcia z instruktorem odbywają się w czwartki o godzinie 10.00 i trwają 45 minut. Zajęcia są prowadzone łącznie: dziecko + opiekun. Następnie do godziny 12.00 dzieci mają swobodną zabawę integracyjną, a mamy czas na wspólne rozmowy, kawę i ciastko.

Zajęcia są przeznaczone dla dzieci w wieku od 6 do 18 miesiąca życia. Cena za 4 spotkania w miesiącu wynosi 160 zł.

To Top