Języki obce - Domowa Świetlica
509 566 721 | kontakt@domowaswietlica.com

Nauczanie

Nasze lekcje zapewniają dzieciom uczącym się języka angielskiego, niemieckiego i hiszpańskiego indywidualne wsparcie nauczyciela, dobrą zabawę oraz przyjazną atmosferę! Dostosowujemy materiał do umiejętności i poziomu rozwojowego uczniów. Łatwość uczenia się języka jest sprawą bardzo indywidualną,  dlatego wykorzystujemy techniki wywodzące się z różnych metod i przez to staramy się jak najlepiej przystosować  do problemów oraz potrzeb kursantów. Dzieci już od pierwszych zajęć uczą się poprzez rozmaite gry i zabawy ruchowe. Nauka odbywa się również, poprzez działanie (Learing by doing).  Dokładamy wszelkich starań, aby nauka języków obcych stała się dla naszych podopiecznych łatwa i przyjemna.

Dlaczego angielski jest ważny?

Angielski to język uniwersalny, używany niemal na całym świecie, przez miliony ludzi. To język popkultury, nauki i biznesu. Angielskiego uczą się już najmłodsze dzieci. Dzięki znajomości angielskiego możemy swobodnie korzystać z zasobów Internetu, porozmawiać bez przeszkód z ludźmi na całym świecie, studiować za granicą, czy robić karierę w międzynarodowej firmie.

Dlaczego język angielski jest najbardziej popularny na świecie?

Angielski daje nam wiele możliwości rozwoju od najmłodszych lat , kształcenia, uczestniczenia w sympozjach  na międzynarodową skalę, podróżowania, poznawania ludzi z całego świata, załatwiania spraw, interesów w każdym kraju na świecie możemy porozumieć się po angielsku.

 

Materiały

Na zajęciach korzystamy z różnych pomocy dydaktycznych: słowniczków obrazkowych, czasopism,  gier edukacyjnych (planszowych, komputerowych),  kart obrazkowych, płyt CD/CD-ROM (rymowanki, piosenki), krótkich filmików, bajek oraz rekwizytów (owoce, przedmioty szkolne etc.).

 

Opłaty

W roku szkolnym 2017/2018 przypada 68  lekcji, dwa razy w tygodniu (wyłączając dni świąteczne)

Opłata za cały rok szkolny w 10 równych ratach wynosi odpowiednio dla danych grup:

Opłata za język angielski za miesiąc :

Grupa 4 osobowa        –  245 zł 

Grupa 5 osobowa         –  210 zł 

Grupa 6 – 8 osobowa  –  175 zł 

Opłata za język niemiecki za miesiąc:

Grupa 4 osobowa        –  245 zł 

Grupa 5 osobowa         –  210 zł 

Grupa 6 – 8 osobowa  –  175 zł 

 

Opłata za język hiszpański za miesiąc:

Grupa 4 osobowa         –  245 zł 

Grupa 5 osobowa         –  210 zł 

Grupa 6 – 8 osobowa  –  175 zł 

To Top